Untitled Document

місто Івано-Франківськ,
вул. Тичини, 8а,
1 пов., оф. 150,
телефон:
(0342) 54-08-62,
мобільний:
050-10-29-445

domofon_if@mail.ru


місто Рівне,
вул. Княгині Ольги, 5;
4 поверх, каб. 405,
телефон:
(0362) 43-51-85,
мобільний:
099-073-41-34


місто Кузнецовськ,
м-н Перемоги, 41; під. 1,
телефон:
(03636) 3-35-35,
мобільний:
067-360-91-20


місто Луцьк,
вул. Бойка, 1, каб. 412,
телефон:
(0332) 24-99-79,
мобільний:
050-10-29-445


місто Чернівці,
пр-кт Незалежності 111,
7 пов. (будинок Побуту)
телефони:
(0372) 90-12-05,
(0372) 90-12-07,
мобільний:
095-72-86-530


Наша електронна пошта:

domofonsw@i.ua


ДОМОФОН НЕ РОЗКІШ, А СПОСІБ БЕЗПЕКИ

(БЕЗСТРАШНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ КОНСЬЄРЖ)

Тетяна Маковська, газета "Молодий Буковинець", м. Чернівці

Про безпеку сьогодні говорять багато і охоче. А що на ділі? В крайньому випадку, кожен старається замінити свої вхідні двері в квартиру на металеві. Під'їзди взагалі залишаються без нагляду, доступні для будь-якого лиходія. Перше покоління захисту безпеки, так звані, кодові замки проіснувало недовго.1 Сучасний вандалостійкий спосіб захистити свій під'їзд, а значить і індивідуальне житло – це домофон. Електронний консьєрж уже давно доказав свою ефективність на практиці. Але, саме головне, важливо правильно обрати фірму, котра займається домофонізацією.

Як показує практика других міст: Луцька, Рівне, Кузнецовська, де більше 1000 під'їздів установлених домофонами компанії "Домофон-Сервіс-Захід", з вдячністю користуються системою, для них домофони давно стали невід'ємною частиною побуту. До того ж компанія "Домофон-Сервіс-Захід" являється офіційним авторизованим представником по сервісу торгової марки "Vizit"та по праву рахується однією із лідируючих компаній в західному регіоні.

І ось, нарешті, і в нашому місті відкрився філіал цієї компанії. Досвід роботи якої на ринку домофонізації складає більше шести років. В одному нашому місті за 2 місяці роботи компанія встановила систему уже більше ніж на  50 об'єктах.

Хочеться відмітити, що все обладнання, яке використовує компанія  "Домофон-Сервіс-Захід" в роботі, включаючи навіть ключі, відомої торгової марки – "Vizit" (Росія), було відібрано в результаті практичної діяльності, з урахуванням кліматичних умов нашого регіону. Судіть самі: спеціалісти  "Домофон-Сервіс-Захід" встановлюють нові двошарові металеві двері особливої конструкції, всередині яких знаходиться мінеральний утеплювач, на дверях - доводчик, завдяки якому двері самі плавно закриваються.  Викличний блок комплекту має антивандальне виконання, оснащений металевими непродавлювальними кнопками. А, для прикладу, кнопка відкриття дверей - не піддається вогню. Електронні ключі не можливо підробити завдяки унікальному цифровому коду. Зворушує! Правда?
Але якими безперечними технічні складові домофону для вашого під'їзду не були б, самі розумієте, без згоди більшості мешканців компанія систему не встановлює.

Тому попередньо ведеться робота консультантів фірми з мешканцями на під'їзді, котрі надають повну інформацію, відповідають на запитання людей. При наявності більшості бажаючих з мешканцями заключається договір на встановлення та технічне обслуговування системи. Встановлення трубочок по квартирах проводиться  в зручний для мешканців час. Остаточний грошовий розрахунок здійснюється після всіх виконаних робіт, тобто після підписання акту прийому -передачі. Крім того компанія надає знижки в розмірі  50% пільговим категоріям населення. При необхідності надає розстрочки, при цьому домофон у вас в квартирі буде працювати. За сусідів, котрі відмовляються платити за встановлення системи  -   платить сама компанія, зрозуміло, що переговорної трубки у них не буде, вони отримують ключ. Обслуговування здійснюється за рахунок абонентської плати, котра включає в себе ремонт та заміну поломаних запчастин, і навіть випадки вандальних дій без додаткової оплати.

 данний момент в нашому місті працює ще дві компанії, котрі займаються домофонними системами. Як переконатися в їх добропорядності?
Представники "Домофон-Сервіс-Захід" затверджують:

— Компанія повинна мати сертифікати якості як на двері так і на обладнання, а вартість базового комплекту  включати в себе всі складові, а саме: двері, електромагнітний замок, доводчик, кнопку виходу, трубку в квартиру, ключі та всі пусково-налагоджувальні роботи без будь-яких додаткових оплат. Багато про що, може сказати і зовнішній вигляд офісу, компетентність працівників, їх рекламна продукція з чітко зазначеною ціновою політикою.

Після встановлення домофонів, як показує практика, в під'їзді стає значно чистіше, рівень протиправних дій різко знижується, і крім того, завжди закриті двері сприяють збереженню  ліфтового обладнання та інших систем комунікації. Самі мешканці після встановлення системи роблять в під'їзді ремонт, і розуміють, що їх будинок починається з порогу під'їзда.

"Домофон-Сервіс-Захід "гордиться
своєю доброю славою в народі!

Для нас головне - це думка клієнтів, котрі користуються послугою, індивідуальний підхід
до кожного клієнта – це наш девіз, тому що саме позитивна інформація, яка передається
із вуст в вуста, являється найкращою рекламою в нашій роботі.

Жодна із існуючих компаній у м. Рівному окрім «ДомофонСервісЗахід» не надає 10-річного гарантійного обслуговування...
Віктор Зайцев, мешканець будинку 3, по вул. Ювілейній, м. Рівне:

В нашому під’їзді постійно стояв запах громадського туалету та гора сміття, не дивлячись на прибиральницю. Зібрали загальні збори, на яких прийняли рішення поставити двері з домофоном, адже всі прекрасно розуміють, що домофон – це сучасний вандалостійкий метод захистити свій під’їзд, а значить і свою квартиру від небажаних гостей. Але, як показує практика, важливо правильно вибрати фірму, яка займається домофонізацією. Задались питанням, кому ж саме довірити безпеку власного під’їзду? В одній фірмі якщо нормальної якості викличні блоки, то монтаж залишає бажати кращого, в іншій немає належних реєстраційних документів і сертифікатів. Після тривалого вивчення всіх умов зупинили свій вибір на компанії «ДомофонСервісЗахід».

Перше, що ми зробили - це разом із сусідом приїхали в офіс, щоб переконатися у правомірній діяльності компанії. Нам показали всі реєстраційні документи, сертифікат на двері та базу об’єктів, (а це лише за півроку близько сотні під’їздів в одному Рівному), де вже працюють їхні домофони, ознайомилися з умовами договору. Було дуже приємно спілкуватися з працівниками компанії, які являються спеціалістами в своїй справі.

Прийняти остаточне рішення  допомогли мешканці сусіднього будинку, де уже працював домофон вище названої компанії. В назначений день до нашого під’їзду приїхав представник компанії, який чітко надав всю необхідну інформацію та відповів на запитання наших мешканців.
Заключення договору відбулось в офісі фірми, кожен екземпляр якого, разом з чеком були видані нам на руки.
В першу чергу нам поставили нові двошарові утеплені двері, які оснащені доводчиком, для автоматичного закривання дверей, та електромагнітним замком.

Хочу звернути увагу на те, що замок розміщений посередині дверей, і двері як зверху так і знизу, щільно прилягають, на відміну від інших компаній, які кріплять замок у верхній частині дверей, залишаючи можливість хуліганам відкрити двері знизу методом ричага. На малій стулці дверей встановили викличний блок, який має металеві непродавлювальні кнопки, і не боїться перепаду температур, чого не скажеш про викличні блоки з сенсорними кнопками, які стоять на деяких під’їздах інших компаній. Зверху на дверях кріпиться шильда з контактними номерами компанії на випадок виклику сервісної служби.

Жодна із існуючих компаній у м. Рівному не надає 10-річного гарантійного обслуговування, а «ДомофонСервісЗахід» бере на себе таке зобов’язання, досвідчені спеціалісти щомісяця проводять профілактичні роботи. В ціну абонплати входить ремонт та заміна зламаних запчастин. До того ж, яким би надійним обладнання не було б, завжди знайдуться «умільці», спроможні його пошкодити, а ця компанія усуває будь-які вандальні пошкодження без додаткової оплати.

Встановлення трубок по квартирах проводилось в зручний для мешканців час, а остаточна оплата - після підписання акту прийому-передачі, тобто вже після всіх виконаних робіт. Мешканці, які погодились на встановлення домофону, не несуть додаткових матеріальних витрат за тих мешканців, які відмовилися від установки домофону. За несвідомих сусідів платить сама компанія, але переговорної трубки в такі квартирі не ставлять.
Крім того, компанія  надає знижки в розмірі 50% одиноким пенсіонерам, інвалідам, ветеранам війни та учасникам ліквідації наслідків на ЧАЕС.

Нам компанія встановила всю систему на протязі 2 тижнів. Причина цього і скурпульозність з якою проводяться монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, і час на виготовлення та встановлення дверей для кожного під’їзду. Якщо якась компанія береться вложитись в пару днів, це повинно насторожити замовника: або роботи ведуться тяп-ляп, або ваш під’їзд єдиний замовник, на якого фірма кинула всі сили, а це також, погодьтесь, не добре.

До речі, перш ніж співпрацювати з ТОВ «ДомофонСервісЗахід» ми побачили на практиці роботу дешевих домофонів: по-перше, викличний блок з сенсорними кнопками, які бояться перепаду температур, ліплять на старі кодові одношарові двері, а якщо ставлять нові двері, то також не сертифіковані і не належної якості - глухі, без віконця, по-друге, всі кабелі, що підключаються, не захищені металорукавом, по-третє, гарантійне обслуговування дають лише на 1 рік, тому що прекрасно розуміють, що довше така встановлена система не пропрацює, а невелику суму, яку беруть тільки за установку домофона з квартири, доповнюють доплатою то за двері, то за монтаж, то за трубку, то за ключ. Але це не чесно по відношенню до людей. В даному випадку в ціну включена стандартна комплектація (двошарові металеві двері, викличний блок, електромагнітний замок, доводчик, кнопка відкриття дверей, переговорна трубка, два безконтактних ключі, які неможливо підробити), а також всі витратні матеріали та монтажні роботи.

Після встановлення домофону, помітили ми і мешканці таких же будинків, рівень протиправних дій  різко знижується. Крім того, завжди закриті двері допомагають зберегти тепло в під’їзді (це особливо вигідно, якщо стоїть лічильник на тепло), дають можливість не переживати за ліфт, обладнання і комунікації, які в ньому знаходяться. Як показує практика, в таких під’їздах стає значно чистіше, деякі навіть роблять ремонт і після цього розуміють, що власний будинок починається не з порогу квартири, а з порогу під’їзду.

Хочеться висловити велику подяку компанії ДомофонСервісЗахід від імені всіх наших мешканців за добру справу, яку вони роблять.

Дедалі частіше на дверях рівненських
під’їздів встановлюють домофони.
 
Ірина БУДНЯКОВА, газета "ОГО", м. Рівне:

Головна причина їх використання - більша гарантія безпеки у порівнянні зі звичайними замками чи кодами.
Встановлений домофон дозволяє захистити свій під’їзд від вандалів та просто небажаних гостей. Система домофонів складається із зовнішнього та внутрішнього блоків та панелі виклику і трубки. Склад базового комплекту: нові сертифіковані металеві двері, дверний доводчик, спеціальні петлі, переговорна трубка ТМ-2, блок виклику домофона, кнопка виходу, електромагнітний замок, електронний ключ RF-2. 

У Рівному їх продають декілька фірм, які займаються домофонізацією різної вартості. Цікаво, від чого залежить ціна послуги й кому довірити безпеку власного дому?

На що слід звертати увагу при виборі фірми - радили мешканці сусіднього під’їзду, які вже більше року користуються недорогим домофоном.
На власних помилках вони переконались у тому, що:

  • Варто звертати увагу на розміщення замка, який щільніше їх триматиме, коли буде розміщений посередині дверей.

  • Краще обирати систему із викличним блоком, який має металеві непродавлювальні кнопки та не боїться перепаду температур. Цього немає у викличних блоках із сенсорними кнопками, які часто монтують на старі кодові одношарові двері.

  • Варто звернути увагу на готовність компанії надати сервісне обслуговування. Про це “розповість” візитка на дверях з контактними номерами компанії.

  • Дізнайтесь, коли компанія приймає остаточну оплату за встановлення. Надійна фірма прийме оплату лише після підписання акта прийому-передачі, тобто після всіх виконаних робіт.

  • Швидкість монтажу теж повинна насторожити замовника, адже роботи можуть вестись абияк або ваш під’їзд - єдиний замовник, на якого фірма кинула всі сили, що також не дуже добре.

  • Гарантувати обслуговування системи більше одного року наважиться теж не кожна компанія.

Саме на цьому етапі пошуку фірми звернули більше уваги на компанію “ДомофонСервісЗахід”, яка бере на себе зобов’язання обслуговувати систему протягом десяти років. При цьому не потрібно буде доплачувати за зіпсовані запчастини. Їх вартість та ремонт вже входять до абонплати. А досвідчені спеціалісти компанії щомісяця проводитимуть профілактичні роботи.
Мешканці, які погоджуються встановити домофон, не несуть додаткових матеріальних витрат за тих, хто відмовляється його встановлювати. Сама компанія у такі квартири переговорної трубки не ставить. А одинокі пенсіонери, інваліди, ветерани війни та учасники ліквідації наслідків на ЧАЕС отримують знижку у розмірі 50%.

- Це ті умови, яких не пропонують “компанії підозріло дешевих домофонів”, - підтвердили сусіди. Тож перше, що ми зробили, - це відвідали офіс компанії “ДомофонСервісЗахід”, щоб ознайомитись із реєстраційними документами та базою об’єктів, які вже обслуговуються в місті. Чесно кажучи, кількість клієнтів приємно вразила, тож вирішили працювати саме з цією фірмою й перейшли до вивчення умов договору.

Робота почалась з того, - розповіли сусіди, - що провели загальні збори й зібрали підписи більшості бажаючих встановити домофон, а тоді серед них обрали старшого, який збирав гроші від мешканців. У день оплати авансу для фірми уклали угоду, екземпляр якої разом із чеком видали нам на руки. Далі нам поставили переговорні трубки та нові двошарові утеплені двері, які оснащені доводчиком для автоматичного закривання дверей та електромагнітним замком.

Усю систему “під ключ” компанія встановлювала протягом місяця. Причиною тривалого встановлення стала скрупульозність у налагоджувальних роботах. На момент підключення всі, хто бажав, отримали по два ключі безкоштовно; а ті, хто і не бажав підключитись, отримали по одному ключу безкоштовно.

Після встановлення домофона всі помітили, що у нашому під’їзді стало значно тепліше та чистіше, а мешканці сусіднього під’їзду нам просто відверто заздрять. 

В зв’язку з розширенням філії
проводиться додатково
НАБІР КОНСУЛЬТАНТІВ

ЗВЕРТАЙТЕСЬ:
Адреса: м. Івано-Франківськ,
вул. П.Тичини 8-а,
1-й поверх, офіс 105 
тел.:
(0342) 54-08-62            050-10-29-445

ТОВ "Домофон-Сервіс-Захід"
пропонує і здійснює:

— монтаж та технічне обслуговування домофонів;

монтаж та обслуговування систем відео-спостереження;

— монтаж та обслуговування охоронних систем

В зв’язку з розширенням філії
проводиться додатково
НАБІР КОНСУЛЬТАНТІВ

ЗВЕРТАЙТЕСЬ:
Адреса: м. Чернівці,
пр. Незалежності 111,
7-й поверх      
тел.: (0372)  90-12-05;  90-12-07;    
095-728-65-30

ЗНАЙДІТЬ НАС НА ФЕЙСБУК АБО  ДОДАЙТЕ СВІЙ КОМЕНТАР ЧИ ВІДГУК ТУТ, НА САЙТІ!

Оперативна розробка вебсайтів
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
  
 
 
Make a Free Website with Yola.