Домофони - аудіо та відео переговорні пристрої для будинку, квартири і офісу.
Відеодомофон

- елемент безпеки будь-якого офісу або квартири. Зручність використання цього пристрою очевидна.

Відеодомофонна система складається з наступних елементів:

Виклична панель

призначена для подачі сигналу відвідувачем всередину приміщення, сповіщаючи про те, що зовні дверей знаходиться людина, яка бажає потрапити всередину. Виклична панель оснащена кнопкою виклику, переговорним пристроєм (мікрофон + динамік), прихованою відеокамерою. Як правило, найчастіше зустрічаються панелі на 1-го, 2-х або 4-х абонентів.

Монітор з трубкою

встановлюється всередині охоронюваного приміщення. Монітор дозволяє переглядати зображення з прихованої камери панелі виклику. Використовуючи трубку, можна розмовляти з відвідувачем через переговорний пристрій панелі виклику. Існують модифікації моніторів, що дозволяють підключати додаткову відеокамеру, а також блок пам'яті, що зберігає зображення відвідувачів. Сучасні моделі мають вбудовану пам'ять, яка дозволить Вам бачити, хто приходив у Вашу відсутність. Монітори оснащені кнопкою відкриття електрозамка.

Що ще вміє домофон?

Сучасні багатоквартирні домофони можуть мати безліч додаткових функцій. Наприклад, забезпечення зв'язку всередині під'їзду або ж виклик диспетчера з блоку виклику і з квартирного переговорного пристроїв.
Домофон може також виконувати функцію охорони приміщення з видачею сигналу тривоги черговому по під'їзду - конс'єржці або на пульт відділу позавідомчої охорони.

Відеоспостереження

Відеоспостереження працює за наступним принципом: на об'єкті розташовуються камери, зображення з яких виводиться на пульт охорони. Співробітник охоронної служби бачить, що відбувається, відразу на декількох ділянках об'єкта.

Відеосистеми, як і інші сучасні захисні механізми, постійно модифікуються - вже з'явилися більш просунуті технології. Можна встановити таку систему, яка забезпечує документальне підтвердження протиправних дій - запис, завдяки якій можна буде отримати «фотопортрети» злочинців. Камери, встановлені на об'єкті, реагують тільки на рух у зоні видимості. Далі зображення (близько одного-двох десятків кадрів) негайно передається на диспетчерський пульт. Оператор точно визначає характер ситуації: хтось намагається зламати замок або це мешканець квартири мнеться біля порога, риючись у кишенях в пошуках ключів.

Відеодомофони

обійдуться значно дорожче. Однак кількість інформації від відеодомофону незрівнянно більша, ніж з аудіодомофону, тому вони отримують все більше поширення.

Сучасні моделі мають вбудовану пам'ять, яка дозволить Вам бачити, хто приходив у Вашу відсутність. 

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Оперативна розробка вебсайтів

Почути і побачити

Відеоспостереження - надійний засіб профілактики та попередження злочинів!
Багатоквартирний домофон дозволяє мешканцям будинку не виходячи з квартири розмовляти з особою, що знаходиться перед дверима під'їзду.

На екрані монітора з'являється зображення Вашого відвідувача.
Якщо "гість", що стоїть перед вхідними дверима, Вам знайомий, то Ви, без будь-яких перешкод відкриваєте йому двері. Якщо ж "гість" Вам не знайомий, то за допомогою переговорної трубки Ви можете переговорити з прийшлим, постійно спостерігаючи на екрані відеомонітора за його діями.

Як каже народна мудрість, краще раз побачити, ніж сім разів почути...  За вашим бажанням, у будь-який момент часу, можна оцінити ситуацію перед вхідними дверима, натиснувши кнопку на моніторі, а, знявши переговорну трубку, ще й почути те, що відбувається.

З 01 березня 2013 року, в рамках програми "модернізації багатоабонентських аудіо домофонів VIZIT в відеодомофони", телекамера кольорового зображення з функцією «День-ніч» AP-143G, за спеціальною акційною ціною.

Відеодомофон  VIZIT-M440CM

Трубки VIZIT з кольоровим ТFТ монiтором  VIZIT-M430CM
В усіх трубках режим перегляду вiдеокамер.

Відеодомофон VIZIT-МT456C

Відеодомофон Gardi Lux New
 

Вбудоване живлення 220V, шнур в комплекті
4 монітора, паралельне підключення
Вибір дзвінка з 10 мелодій
Пам'ять - до 8 кадрів
2 відеокамери з аудіо каналом
Підключення відкривання замка від монітора і від видеопанелі
Система кольоровості PAL, NTSC
Адресний інтерком
Формат  зображення 16:9 або 4:3
Режим "не турбувати"
Товщина домофона 35mm

Відеодомофон COMMAX CDV-70A

7-дюймовий TFT / LCD монітор.
2 відеовиходи для підключення двох викличних панелей NTSC або двох відеокамер NTSC. Можна підключити паралельно 2 монітора.
• Вихід для додаткової трубки DP-4VR, функція виклик і зв'язок, трубка-монітор.
• Модель домофона CDV-70A не має трубки з проводом, працює за принципом Hands free (вільні руки), • • • Висока якість. Стильний дизайн.
Компактний.  Габаритні розміри 260. х 126 х 43. Кріпиться на кронштейн.
• Можна поєднати з вашим під'їзним домофоном через блок COMMAX CDV-70A.

COMMAX CDV-50AM

Кольоровий індивідуальний відеодомофон з функцією Hands-Free (вільні руки).
Монітор LCD, кольоровий, плоский, діагональ 5 дюймів, NTSC.
• Можливість підключення додаткової панелі виклику або відеокамери.
• Регулювання яскравості, контрастності і кольору зображення, гучності дзвінка.
• Пам'ять на 128 кадрів.
• Підключення додаткової трубки DP-4VR.
• Звук дзвінка: тональний.
Матеріал  - пластик кольору металік.
• Маса нетто: 1.8 кг.
• Розміри: 245 х 175  х 45.

Бездротовий адуіодомофон з функцією телефону COMMAX
Базова станція підключається до стаціонарної телефонної лінії, використовується як звичайний DECT телефон. Кольоровий екран, поліфонічні мелодії дзвінка.
Панель встановлюється перед входом в квартиру, приватний будинок, виконана в антивандальному корпусі, єдине що до неї необхідно підвести - це живлення 12 вольт.
• Відстань від панелі домофона в приміщенні - до 30 м, на відкритій місцевості - до 300 м.
 
 
Make a Free Website with Yola.